et | en | ru

Väikestele aktivistidele õhkbatuut "Rong" möllamiseks!

Väikestele aktiivsetele lastele pakume põnevat batuuti "Rong", mis sobib hästi koduaedades sünnipäevade pidamiseks või suuremas siseruumis möllamiseks. Mis võiks toredam kingitus olla mudilasele, kui üks vahva meeldejääv sünnipäev, kus saab kõvasti möllata. Meie batuudil saab nii ronida, hüpata, kui ka liugu lasta. Sobib ülihästi koduhoovi sünnipäevadele või väiksematele üritustele, kus on vaja leida eelkooliealistele lastele tegevust. Samuti on seda võimalik soovi korral kasutada ka sisetingimustes. Korraga saab batuudil tegutseda u 4-6 last üldkaaluga kokku kuni 180 kg.  Sobib lastele vanuses 1-8 aastat.

Batuut on mõõtmetega 5m x 2,5m x 2,3m ja kaalub kokkupakitult u 35 kg. Seda on väga kerge paigaldata ja on kasutamiseks valmis mõne minutiga.

Hinnad:
E-N terve päev 36 eur
R-P  3 tundi     36 eur
R-P terve päev  55 eur

(Riiklikel pühadel kehtib nädalavahetuse hind.)

Soovi korral on võimalik Pärnu piires tellida meie transport 10 eur, mujale hind kokkuleppel. Kuid võib ka ise järgi tulla, sest pakitult mahub kenasti sõiduauto pagasnikusse.

Broneerimiseks ja lisaküsimuste puhul võtke julgelt ühendust info@act.ee või telefonil +372 506 5384

Kingi oma lapsele tore päev, sest ta on seda väärt!

    

Soovi korral on meilt võimalik osta väiksemaid õhkbatuute koduaedadesse. Saadaval erinevas mõõdus ja erinevate tegumoodidega. Sobivad hästi koduaedadesse, kuid ei sobi massidele, kuna ei kannata suuri raskusi (max. 115 kg).  

Küsige hinnakirja info@act.ee 

Tegelane või mängujuht laste sünnipäevadele!

Lapse sünnipäevade lähenedes on vanemad tihti dilemma ees, et mida põnevat lapsele sünnipäeval korraldada. Väiksemate laste puhul on alati võimalus broneerida mõni vahva mängutuba või mõni muu ruum, kuid kas sellest piisab, et pidu õnnestuks?

Hea peo loovad lisaks toredale kohale, ka lapsed ise. Selleks, et ikka iga sünnipäev oleks lõbus ning huvitav kõigile on võimalik meilt tellida erinevaid tegelasi. Meie valikus on Mereröövlitar, Väike nõid, Pipi, Printsess, Haldjatar, Karlsson, Väike My jne. ehk tasub alati küsida ka lapse lemmiktegelase kohta ja kindlasti leiame sobiva tegelase.

Tegelane viib läbi erinevaid mänge, võistlusi jm. põnevaid tegevusi, et igal lapsel oleks sünnipäeval lõbus. Mängud valitakse välja vastavalt laste vanusele, soole ja eelistusele.

Suurematele lastele, kellele ei olegi oluline niivõrd mõni vahva tegelane, vaid pigem sisukas sünnipäev pakume mängujuhti. Mängujuht siis vastavalt peo iseloomule ja sünnipäevalapse eelistusele koostab programmi kas sportlikest või mängulistest tegevustest. 

Tegelast või mängujuhti on võimalik kutsuda nii endale koju, kui ka kuhugile mängutuppa või mujale, kus teie lapse sünnipäev just parasjagu toimub.
Anname endast parima, et pidu oleks meeldejääv pikaks ajaks!

Lisainfo ja tellimine: info@act.ee või tel: 506 5384